• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Péče o zaměstnance - nový benefit
Společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o. nabízí pro své zaměstnance široký Program péče o zaměstnance. Rozhodli jsme se tento program rozšířit o nový benefit Kafeterii. Zaměstnanci tak budou mít možnost využít příspěvek dle ..
Získání ISO 50 001
Je nám radostí vám oznámit, že Toyoda Gosei Czech, s.r.o. získala prestižní certifikaci ISO 50 001, kterou vlastní pouze pár společností v České republice. V rámci světové skupiny Toyoda Gosei jsme se s ..
TECHNODAYS
Od čtvrtka do soboty (21.4. - 23.4.2016) se na nás přijďte podívat do Městského divadla v Chomutově, kde prezentujeme firmu. Akce Technodays je určena jak pro studenty (ČT, PÁ), tak pro širokou veřejnost (SO). Co mů ..
Adopce v Zooparku Chomutov
V souvislosti s oslavami 15. výročí založení TGCZ jsme se rozhodli pro adopci zvířete z regionálního Zooparku v Chomutově. Při výběru adoptovaného zvířete jsme chvíli tápali, které zvíře by nás nejlépe v ..
Podporujeme bezpečnost občanů
Bezpečnost práce hraje v naší společnosti důležitou roli, a proto jsme se rozhodli šířit a podporovat bezpečnost i jinak, než pouze v rámci prostor TGCZ. Z této myšlenky vzešla spolupráce TGCZ s mí ..
Šance pro studenty!
Ve středu 16.3.2016 jsme se zúčastnili Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Veletrh je zaměřený na zprostředkování kontaktu mezi zaměstnavateli a studenty, budoucími kandidáty o zaměstnání.Na loňském veletrh ..
TGCZ Cup 2016
V sobotu 12. 3. 2016 se ve sportovní hale v Údlicích uskutečnil TGCZ Cup 2016, kde se ve fotbalovém turnaji utkaly týmy firem z našeho regionu. Letošního TGCZ Cupu se zúčastnilo celkem šest týmů - Donaldson Klášt ..
Slavíme 15 let
V letošním roce slaví naše společnost významné výročí - jubilejních 15 let od založení. Za tuto dobu prošla společnost rychlým rozvojem a rozsah vyráběného sortimentu se značně rozrostl. Kdybychom chtěli bilanc ..
Nové firemní video
Zajímá vás, jak to vypadá u nás v TGCZ? Pokud ano, tak bychom vám rádi představili náš nový informační videospot. Naše nové video můžete shlédnout na našem firemním Youtube profilu (https://www.youtube.com/watch?v=KuCwrR ..