• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Získání ISO 50 001
Je nám radostí vám oznámit, že Toyoda Gosei Czech, s.r.o. získala prestižní certifikaci ISO 50 001, kterou vlastní pouze pár společností v České republice. V rámci světové skupiny Toyoda Gosei jsme se s ..
TECHNODAYS
Od čtvrtka do soboty (21.4. - 23.4.2016) se na nás přijďte podívat do Městského divadla v Chomutově, kde prezentujeme firmu. Akce Technodays je určena jak pro studenty (ČT, PÁ), tak pro širokou veřejnost (SO). Co mů ..
Adopce v Zooparku Chomutov
V souvislosti s oslavami 15. výročí založení TGCZ jsme se rozhodli pro adopci zvířete z regionálního Zooparku v Chomutově. Při výběru adoptovaného zvířete jsme chvíli tápali, které zvíře by nás nejlépe v ..
Podporujeme bezpečnost občanů
Bezpečnost práce hraje v naší společnosti důležitou roli, a proto jsme se rozhodli šířit a podporovat bezpečnost i jinak, než pouze v rámci prostor TGCZ. Z této myšlenky vzešla spolupráce TGCZ s mí ..
Šance pro studenty!
Ve středu 16.3.2016 jsme se zúčastnili Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Veletrh je zaměřený na zprostředkování kontaktu mezi zaměstnavateli a studenty, budoucími kandidáty o zaměstnání.Na loňském veletrh ..
TGCZ Cup 2016
V sobotu 12. 3. 2016 se ve sportovní hale v Údlicích uskutečnil TGCZ Cup 2016, kde se ve fotbalovém turnaji utkaly týmy firem z našeho regionu. Letošního TGCZ Cupu se zúčastnilo celkem šest týmů - Donaldson Klášt ..
Slavíme 15 let
V letošním roce slaví naše společnost významné výročí - jubilejních 15 let od založení. Za tuto dobu prošla společnost rychlým rozvojem a rozsah vyráběného sortimentu se značně rozrostl. Kdybychom chtěli bilanc ..
Nové firemní video
Zajímá vás, jak to vypadá u nás v TGCZ? Pokud ano, tak bychom vám rádi představili náš nový informační videospot. Naše nové video můžete shlédnout na našem firemním Youtube profilu (https://www.youtube.com/watch?v=KuCwrR ..
Podporujeme kulturu v Klášterci nad Ohří
V letošním roce jsme se rozhodli podpořit kláštereckou kulturu a stali jsme se partnerem kláštereckého zámku, který je hlavním pořadatelem významných kulturních akcí v Klášterci nad Ohří uvedených níže: ..