• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Certifikace společnosti Achilles
Od mezinárodní společnosti Achilles, jež se zaměřuje na řízení rizik v oblasti dodavatelských vztahů tzv. „supply chain risk management“, jsme obdrželi certifikaci, která je nejen požadována našimi zákazníky, ale ..
Rozšiřujeme výrobu dveřních těsnění
Výroba dveřních těsnění, jedna ze tří výrobních divizí naší společnosti, se za poslední tři roky téměř zdvojnásobila, konkrétně jde o výrobu těsnících systémů karoserií, a závod v Klášterci nad Ohří se tak stal n ..
Projekt zalesňování
Před sedmi lety vznikl celosvětový TG projekt zalesňování země. Tento CSR projekt byl součástí oslav 60. výročí založení Toyoda Gosei Group. Cílem je zasadit 600.000 stromků v celkem 60 lokacích napříč světem ..
67. výročí Toyoda Gosei Group
Letos slaví Toyoda Gosei Group své 67. výročí. Během oslav pronesl prezident TGG Naoki Miyazaki proslov, ve kterém poděkoval všem zaměstnancům za obrovské úsilí, které vynakládají k tomu, aby TGG neustále rostla. ..
Partnerství s Piráty prodlouženo na další sezónu
Toyoda Gosei Czech patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele v regionu, což dokazuje i naše letošní 15. výročí. V rámci podpory kulturního a sportovního vyžití místních obyvatel jsme se stali v sezóně 2 ..
CZECH Stability Award 2016
Naše společnost obdržela prestižní ocenění Czech Stability Award. Toto hodnocení je vydáváno společností Bisnode a vyhlašováno v žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“.   O ..
Korus Cup 2016
V sobotu 25. 6. 2016 jsme se zúčastnili jubilejního 10. ročníku Korus Cupu. Konal se v Podbořanech a byl spojen s dětským dnem. V poháru se společně utkalo celkem pět družstev, která spolu zápasila styl ..
TGCZ oslavila 15 let svého působení v ČR
Toyoda Gosei Czech v rámci oslav svého patnáctiletého působení v České republice uspořádala 20. května 2016 slavnostní akci pro zástupce okolních municipalit, Ministerstva práce a sociálních věcí, Agentury p ..
Zúčastnili jsme se půlmaratonu
Naši zaměstnanci napříč halami se v sobotu 21. května 2016 zúčastnili již 4. ročníku Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech. Tento maraton je jedinečný tím, že se ho účastní nejvíce zahraničních běžců (14% za ..