• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

67. výročí Toyoda Gosei Group
Letos slaví Toyoda Gosei Group své 67. výročí. Během oslav pronesl prezident TGG Naoki Miyazaki proslov, ve kterém poděkoval všem zaměstnancům za obrovské úsilí, které vynakládají k tomu, aby TGG neustále rostla. ..
Partnerství s Piráty prodlouženo na další sezónu
Toyoda Gosei Czech patří mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele v regionu, což dokazuje i naše letošní 15. výročí. V rámci podpory kulturního a sportovního vyžití místních obyvatel jsme se stali v sezóně 2 ..
CZECH Stability Award 2016
Naše společnost obdržela prestižní ocenění Czech Stability Award. Toto hodnocení je vydáváno společností Bisnode a vyhlašováno v žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“.   O ..
Korus Cup 2016
V sobotu 25. 6. 2016 jsme se zúčastnili jubilejního 10. ročníku Korus Cupu. Konal se v Podbořanech a byl spojen s dětským dnem. V poháru se společně utkalo celkem pět družstev, která spolu zápasila styl ..
TGCZ oslavila 15 let svého působení v ČR
Toyoda Gosei Czech v rámci oslav svého patnáctiletého působení v České republice uspořádala 20. května 2016 slavnostní akci pro zástupce okolních municipalit, Ministerstva práce a sociálních věcí, Agentury p ..
Zúčastnili jsme se půlmaratonu
Naši zaměstnanci napříč halami se v sobotu 21. května 2016 zúčastnili již 4. ročníku Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech. Tento maraton je jedinečný tím, že se ho účastní nejvíce zahraničních běžců (14% za ..
Péče o zaměstnance - nový benefit
Společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o. nabízí pro své zaměstnance široký Program péče o zaměstnance. Rozhodli jsme se tento program rozšířit o nový benefit Kafeterii. Zaměstnanci tak budou mít možnost využít příspěvek dle ..
Získání ISO 50 001
Je nám radostí vám oznámit, že Toyoda Gosei Czech, s.r.o. získala prestižní certifikaci ISO 50 001, kterou vlastní pouze pár společností v České republice. V rámci světové skupiny Toyoda Gosei jsme se s ..
TECHNODAYS
Od čtvrtka do soboty (21.4. - 23.4.2016) se na nás přijďte podívat do Městského divadla v Chomutově, kde prezentujeme firmu. Akce Technodays je určena jak pro studenty (ČT, PÁ), tak pro širokou veřejnost (SO). Co mů ..