• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

2022 = Rok zdraví v TGCZ
Brzy oslavíme další výročí, tentokrát už jednadvacáté! Ale rádi bychom se alespoň trochu ohlédli za minulým rokem, ve kterém jsme plánovali pořádně oslavit ty kulaté narozeniny ..
Sbírka pro psí útulek
Kolegové, děkujeme, že jste se zapojili do sbírky pro Útulek Klášterec N. Ohří. ..
OPĚT MISTŘI
Po delší době se začínají rozbíhat i sportovní aktivity a fotbalový tým TGCZ navázal na předchozí skvělé výsledky. Včera (ve středu 1.9.) se v Mostě sešlo 5 firemních týmů, aby porovnaly síly v Zaměstnanecké lize Den ..
Máme senzační zaměstnance, kteří pomáhají
Máme senzační zaměstnance!Na konci měsíce června ukázali naši kolegové neskutečnou solidaritu a za pouhé 3 pracovní dny přispěli na pomoc zasaženým obcím na Moravě po tornádu částkou 115.938 Kč.TGCZ navíc věnovala dalšíc ..
Jdeme s dobou, využíváme aplikaci JOBKA
Chceme jít s dobou, a proto se snažíme zjednodušit veškerou komunikaci ve firmě pomocí nové aplikace JOBKA. V této aplikaci můžete najít všechny aktuality, které jste do této doby našly v hromadných mailech, nahlási ..
Oslavili jsme 20. výročí firmy
Oslavili jsme 20. výročí od založení firmy1.3.2021 naše společnost oslavila 20. výročí od založení firmy. Pochutnat jste si mohli na tradičním slavnostním obědě a v příštích dnech se můžete těšit na drobné dárky s výročn ..
Laurinka děkuje
KOLEGOVÉ, JSTE NESKUTEČNÍ! Před 2 týdny jsme přes sociální sítě chtěli podpořit rodinu malé Laurinky Tkáčové, která se od dětství potýkala s rakovinou a zdravotními problémy. Je upoutaná na vozík a je zapotřebí upravit d ..
Slavíme 20. narozeniny
Tento rok je pro naší společnost výjimečný. 1. března 2021 totiž slavíme 20. výročí.K tomuto významnému výročí jsme si pro naše zaměstnance jako poděkování připravili nejrůznější dárky, soutěže a různé aktivity, na které ..
Pracujeme na novém projektu
V červenci jsme zahájili sériovou výrobu dílů do nového modelu Yaris. Nový model jsme nechali přivézt k nám do firmy, aby si mohli zaměstnanci prohlédnout design nového vozu a zároveň se podívat, jak se v autě „vyjímají ..