• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Veletrh pracovních příležitostí
Jsme si vědomi toho, že najít pracovní uplatnění po škole a bez praxe je pro absolventy velice náročné. Proto zastáváme postoj: "Dej absolventovi šanci". Šanci získat první zaměstnání, zkušenosti a dále se rozvíjet. Jed ..
Stali jsme se partnery extraligových Pirátů
V rámci podpory kulturního a sportovního vyžití nejen našich zaměstnanců, ale zejména všech občanů našeho regionu, bychom vám rádi oznámili, že jsme se stali hrdými partnery extraligového hokejového týmu Piráti Ch ..
Firemní ples
Dne 20. 11. 2015 se v Městském divadle Chomutov po delší přestávce opět konal ples naší společnosti a dle velkého počtu zúčastněných byl o ples velký zájem.   Pořadatelé měli vše perfektně připrave ..
Setkání starostů
Za účelem provázání spolupráce a zlepšení výměny informací uspořádala naše společnost, dne 30. 10. 2015, regionální setkání starostů. Setkání se zúčastnili představitelé 6 obcí a měst z našeho regionu (Chomutov, K ..
Fotky z Podzimní slavnosti AKIMACURI 2015
Včera, dne 4. 10. 2015, proběhla v Praze na Kotlářce Podzimní slavnost AKIMACURI 2015. Všem zúčastněným děkujeme za přítomnost a doufáme, že si akci náležitě užili. Pokud jste se na akci nedostavili, můžete si v naší ..
Rozšiřujeme se!
Vážení zaměstnanci, jak jste si mohli všimnout, v současné době dochází k čilému stavebnímu ruchu v zadní části haly TGCZ 2. Důvodem těchto prací je její rozšíření z důvodu nedostatku prostoru a bu ..
Podzimní slavnost AKIMACURI 2015
Máte zájem zažít Japonsko na vlastní oči a kůži? Shlédnout ukázky umění v podání českých přátel? Anebo ochutnat japonskou kuchyni?Pokud ano, přijďte se podívat na podzimní slavnost AKIMACURI 2015 ve spolupráci ..
Family Day 5. 9. 2015
Tak jako v předchozích letech, i letos jsme pro vás, naše zaměstnance, a jejich rodiny, připravili Rodinný den v TGCZ, který proběhl dne 5. 9. 2015 v areálu naší společnosti. V tomto roce jste ..
Hledáme nové zaměstnance
Hledáte nové zaměstnání?Chcete pracovat v mezinárodní společnosti?Požadujete za svou práci odpovídající odměnu?Pojďte pracovat do Toyoda Gosei Czech!Aktuálně máme otevřené výběrové řízení na pozici plánovač výroby, inžen ..