Novinky

Nové webové stránky

15.09.2014

Vítejte na našich nových stránkách! Jsou přehlednější a obsahují více informací, než ty předchozí. Nabízejí informace nejen o naší firmě, o našich produktech, ale také informují o propracovaném systému vzdělávání ..

Zobrazit novinku »

Den otevřených dveří a Dětský den

15.09.2014

V sobotu jsme pro naše zaměstnance a jejich rodiny uspořádali Den otevřených dveří spojený s Dnem dětí. Počasí se nám vydařilo a mohli jsme si naplno užít malování na obličej, skákání v pytli, jízdu na čtyřkolkách, ..

Zobrazit novinku »

Hledáme nové zaměstnance

04.08.2014

Dovolte nám oznámit, že navýšení výroby je nyní pro nás velkou prioritou. Abychom dokázali naplnit tyto požadavky, nabíráme nové zaměstnance, jako jsou operátoři výrobních linek, zásobovači a skladníci. Dále hledá ..

Zobrazit novinku »

Výstavba u haly 3

16.04.2014

V současné době probíhá rozšíření haly TG3 a to především z důvodu očekávaného nárůstu výroby v naší společnosti, jež je očekávána od poloviny roku 2014.Druhotním efektem výstavby je uvolnění dlouho zaskladněné části par ..

Zobrazit novinku »

Implementace nových systémů

21.03.2014

Již od začátku roku 2014 v naší společnosti Toyoda Gosei Czech probíhá několik zásadních změn týkajících se personálního, mzdového a výrobního systému.V současné době probíhá spuštění nového softwaru pro zpracování dochá ..

Zobrazit novinku »