• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Nová Toyota C-HR
Rádi bychom vám oznámili, že od září 2016 byla spuštěna produkční výroba nového modelu Toyoty C-HR, která se řadí do segmentu malých crossoverů. Samotný prodej koncovým zákazníkům začal v polovině listopadu. ..
Vánoční staff večírek
Po výjimečném loňském roce, ve kterém jsme zorganizovali firemní ples, navazujeme letošním rokem na roky předchozí v tradici vánočních sekčních večírků. Jak je již zaběhlým zvykem, v Chomutově v Kulisárně ..
700 dní bez úrazu na TG2
Dne 6. 12. 2016 dosáhla hala TG2 rekordních 700 dní bez pracovního úrazu. Děkujeme všem, kteří se o to zasloužili. ..
Mikulášská besídka
Díky úspěchu Mikulášské besídky v minulém roce bylo velmi snadným rozhodnutím uspořádat tuto akci pro děti našich zaměstnanců i v letošním roce. Jediným rozdílem bylo místo konání, které se přesunulo z a ..
Průběžná prezentace výsledků QCC
V pondělí 28. 11. 2016 proběhlo již druhé setkání letošního ročníku kroužků kvality. Hlavní agendou tohoto setkání byla prezentace dosavadních výsledků všech týmů QCC. Kromě toho došlo k vyhodnocení vítězů ze školení Q ..
Middle Management Training
V období od 19. do 26. října jsme uspořádali dvě kola třídenního setkání Middle Management Training určeného manažerům evropských poboček TG z důvodu prohloubení vzájemné spolupráce a zdokonalení svých řídících d ..
Podzimní slavnost AKIMATSURI 2016
Včera, dne 2. 10. 2016, proběhla v Praze na Kotlářce Podzimní slavnost AKIMACURI 2016. Všem zúčastněným děkujeme za přítomnost a doufáme, že si akci náležitě užili. Pokud jste se na akci nedostavili, můžete si v naší fot ..
Účast TGCZ na Ústeckém maratonu
Po předchozím úspěchu na Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech jsme se v sobotu 17. září zúčastnili i Mattoni ½ maratonu v Ústí nad Labem, abychom vylepšili naše výkony. Účast byla opět hojná, dali jsme dohromady ..
Setkání personalistů
Dne 20. 9. 2016 jsme v naší společnosti uspořádali pravidelnou akci Setkání personalistů. Zúčastnili se zástupci personálních oddělení partnerských společností, jmenovitě například Tokai Rika Czech, Koito Czech, ..