• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Vánoční staff večírek
Po výjimečném loňském roce, ve kterém jsme zorganizovali firemní ples, navazujeme letošním rokem na roky předchozí v tradici vánočních sekčních večírků. Jak je již zaběhlým zvykem, v Chomutově v Kulisárně ..
700 dní bez úrazu na TG2
Dne 6. 12. 2016 dosáhla hala TG2 rekordních 700 dní bez pracovního úrazu. Děkujeme všem, kteří se o to zasloužili. ..
Mikulášská besídka
Díky úspěchu Mikulášské besídky v minulém roce bylo velmi snadným rozhodnutím uspořádat tuto akci pro děti našich zaměstnanců i v letošním roce. Jediným rozdílem bylo místo konání, které se přesunulo z a ..
Průběžná prezentace výsledků QCC
V pondělí 28. 11. 2016 proběhlo již druhé setkání letošního ročníku kroužků kvality. Hlavní agendou tohoto setkání byla prezentace dosavadních výsledků všech týmů QCC. Kromě toho došlo k vyhodnocení vítězů ze školení Q ..
Middle Management Training
V období od 19. do 26. října jsme uspořádali dvě kola třídenního setkání Middle Management Training určeného manažerům evropských poboček TG z důvodu prohloubení vzájemné spolupráce a zdokonalení svých řídících d ..
Podzimní slavnost AKIMATSURI 2016
Včera, dne 2. 10. 2016, proběhla v Praze na Kotlářce Podzimní slavnost AKIMACURI 2016. Všem zúčastněným děkujeme za přítomnost a doufáme, že si akci náležitě užili. Pokud jste se na akci nedostavili, můžete si v naší fot ..
Účast TGCZ na Ústeckém maratonu
Po předchozím úspěchu na Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech jsme se v sobotu 17. září zúčastnili i Mattoni ½ maratonu v Ústí nad Labem, abychom vylepšili naše výkony. Účast byla opět hojná, dali jsme dohromady ..
Setkání personalistů
Dne 20. 9. 2016 jsme v naší společnosti uspořádali pravidelnou akci Setkání personalistů. Zúčastnili se zástupci personálních oddělení partnerských společností, jmenovitě například Tokai Rika Czech, Koito Czech, ..
Certifikace společnosti Achilles
Od mezinárodní společnosti Achilles, jež se zaměřuje na řízení rizik v oblasti dodavatelských vztahů tzv. „supply chain risk management“, jsme obdrželi certifikaci, která je nejen požadována našimi zákazníky, ale ..