• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Mikulášská besídka
Díky úspěchu Mikulášské besídky v minulém roce bylo velmi snadným rozhodnutím uspořádat tuto akci pro děti našich zaměstnanců i v letošním roce. Jediným rozdílem bylo místo konání, které se přesunulo z a ..
Průběžná prezentace výsledků QCC
V pondělí 28. 11. 2016 proběhlo již druhé setkání letošního ročníku kroužků kvality. Hlavní agendou tohoto setkání byla prezentace dosavadních výsledků všech týmů QCC. Kromě toho došlo k vyhodnocení vítězů ze školení Q ..
Middle Management Training
V období od 19. do 26. října jsme uspořádali dvě kola třídenního setkání Middle Management Training určeného manažerům evropských poboček TG z důvodu prohloubení vzájemné spolupráce a zdokonalení svých řídících d ..
Podzimní slavnost AKIMATSURI 2016
Včera, dne 2. 10. 2016, proběhla v Praze na Kotlářce Podzimní slavnost AKIMACURI 2016. Všem zúčastněným děkujeme za přítomnost a doufáme, že si akci náležitě užili. Pokud jste se na akci nedostavili, můžete si v naší fot ..
Účast TGCZ na Ústeckém maratonu
Po předchozím úspěchu na Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech jsme se v sobotu 17. září zúčastnili i Mattoni ½ maratonu v Ústí nad Labem, abychom vylepšili naše výkony. Účast byla opět hojná, dali jsme dohromady ..
Setkání personalistů
Dne 20. 9. 2016 jsme v naší společnosti uspořádali pravidelnou akci Setkání personalistů. Zúčastnili se zástupci personálních oddělení partnerských společností, jmenovitě například Tokai Rika Czech, Koito Czech, ..
Certifikace společnosti Achilles
Od mezinárodní společnosti Achilles, jež se zaměřuje na řízení rizik v oblasti dodavatelských vztahů tzv. „supply chain risk management“, jsme obdrželi certifikaci, která je nejen požadována našimi zákazníky, ale ..
Rozšiřujeme výrobu dveřních těsnění
Výroba dveřních těsnění, jedna ze tří výrobních divizí naší společnosti, se za poslední tři roky téměř zdvojnásobila, konkrétně jde o výrobu těsnících systémů karoserií, a závod v Klášterci nad Ohří se tak stal n ..
Projekt zalesňování
Před sedmi lety vznikl celosvětový TG projekt zalesňování země. Tento CSR projekt byl součástí oslav 60. výročí založení Toyoda Gosei Group. Cílem je zasadit 600.000 stromků v celkem 60 lokacích napříč světem ..