• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Vyhraj s TOYODOU na víkend TOYOTU
Fanoušci chomutovských Pirátů se mohli 7.3.2017 zapojit do soutěže s Toyoda Gosei Czech o novou Toyotu C-HR na celý víkend.Dnes jsme výhru předali šťastlivci Tomášovi Novákovi. Čeká ho slunečný víkend s novou Toyotou C-H ..
Veletrh pracovních příležitostí
Stejně jako v minulém roce se i letos chystáme do Plzně na Veletrh pracovních příležitostí při ZČU. Veletrh se koná 22.3.2017 a je určený pro studenty a absolventy plzeňské Západočeské univerzity. Doufáme, že se nám poda ..
ODMĚŇUJEME ZA DOPORUČENÍ
Chcete získat 3 000 Kč?Víte o někom, kdo by mohl rozšířit náš pracovní kolektiv? Za doporučení Vás odměníme! Hledáme kolegy na pozice operator výroby, skladník, údržbář, technik, nákupčí, inženýr kvality a další (záložka ..
Dresy pro malé hokejisty
Kromě partnerství s hokejovými Piráty Chomutov, jehož součástí je i hokejový tým v Kadani a Klášterci nad Ohří, jsme nyní finančně podpořili pořízení dresů pro malé klášterecké hokejisty a možné budoucí hokejové naděj ..
TGCZ Cup 2017
V sobotu 11. 3. 2017 se konal tradiční fotbalový turnaj TGCZ Cup 2017 a místem konání byla tentokrát sportovní hala ve Spořicích. Do letošního ročníku se přihlásilo 11 týmů. Jednalo se zejména o firmy z našeho regionu – ..
Auto pomáhá seniorům
Naše společnost se rozhodla podpořit Městský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří a přispěla finančním příspěvkem, který byl použit na zakoupení nového automobilu Dacia Dokker v rámci pro ..
Děkujeme našim zaměstnancům!
Jsme si vědomi, že kvalitně odváděná práce není samozřejmostí a proto jsme se rozhodli našim zaměstnancům jako poděkování navýšit mzdy s platností od 1. dubna 2017. One Team, One TG. ..
NÁBORY DO KMENU
Vážení příznivci naší společnosti,s hrdostí vám oznamujeme, že jsme započali kapitolu historicky největší expanze naší společnosti. V této souvislosti hledáme posily do našich týmů napříč celou společ ..
Podpora kultury v Klášterci nad Ohří i v roce 2017
V roce 2016 jsme se rozhodli podpořit kláštereckou kulturu a stali jsme se partnerem kláštereckého zámku, který je hlavním pořadatelem významných kulturních akcí v Klášterci nad Ohří, např. Reprezentačního p ..