• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Finanční pomoc pro Klárku
Včera jsme jménem společnosti předali sponzorský dar Klárce, která v důsledku úrazu zůstala ochrnutá. Finanční dar využili ke koupi speciálně upraveného vozu, který ji umožní zapojit se do běžných denních aktivit, ulehčí ..
EKO-akce
Ve středu 23.5.2018 jsme ve spolupráci s Podkrušnohorským zooparkem v Chomutově uspořádali ekologickou akci, které se zúčastnili žáci páté třídy 5. ZŠ Kadaň. Pro studenty byla připravená přednáška o třídění odpadu, ..
Účast na karlovarském půlmaratonu
Po úspěšných předchozích letech jsme se v sobotu 19. května opět zúčastnili Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech, abychom zopakovali nebo dokonce vylepšili naše výkony. Účast byla opět hojná, dali jsme dohromady 11 t ..
TGCZ badminton open 2018
V sobotu 13.5.2018 jsme se utkali ve druhém ročníku TGCZ badminton open. Turnaj to byl náročný, zápolili jsme až do odpoledne. Úsilí se vyplatilo a vítězům gratulujeme. A tady máme výsledky: Dvouhra muži: 1. místo - Mart ..
Podpora kultury v Klášterci nad Ohří a Kadani
V roce 2016 i 2017 jsme se rozhodli podpořit kláštereckou kulturu a stali jsme se partnerem kláštereckého zámku, který je hlavním pořadatelem významných kulturních akcí v Klášterci nad Ohří, např. Reprezenta ..
TGCZ na Predator run
Na konci dubna se tým z TG3 zúčastnil „zahřívacího“ závodu Predator Run. V sobotu 28. 4. 2018 se borci vydali hájit dobré jméno TGCZ do Plzně a umístění našich účastníků si můžete prohlédnout v tabulce. Blahopřeje ..
TG CUP 2018
Na konci března 2018 proběhl již 7. ročník turnaje sálové kopané TG CUP, který se konal ve sportovní hale ve Spořicích. Stejně jako v předchozích letech jsme i letos pozvali okolní společnosti. Naše pozvání přijali zástu ..
Zahájení 3. vlny kroužků kvality
Stejně jako v loňském roce, tak i v tomto roce přišla řada na QCC - kroužky kvality.Letos se přihlásilo 7 týmů a všichni stojí před nelehkým úkolem a to dosáhnout cíle pomocí týmové spolupráce napříč všemi oddělením ..
Odměňujeme naše zaměstnance
TGCZ expanduje a myslí na budoucnost, která může být zajištěna pouze s kvalitním a stabilním týmem zaměstnanců. Jsme si vědomi, že kvalitně odváděná práce není samozřejmostí a proto jsme se rozhodli našim zaměst ..