• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Family Day 5. 9. 2015
Tak jako v předchozích letech, i letos jsme pro vás, naše zaměstnance, a jejich rodiny, připravili Rodinný den v TGCZ, který proběhl dne 5. 9. 2015 v areálu naší společnosti. V tomto roce jste ..
Hledáme nové zaměstnance
Hledáte nové zaměstnání?Chcete pracovat v mezinárodní společnosti?Požadujete za svou práci odpovídající odměnu?Pojďte pracovat do Toyoda Gosei Czech!Aktuálně máme otevřené výběrové řízení na pozici plánovač výroby, inžen ..
Family Day
Vážení zaměstnanci, ačkoliv se blíží konec prázdnin, zveme vás na akci Rodinný den do Toyody, kde se můžete pobavit se svými nejbližšími a rozloučit se s létem. Jako vždy budou k dispozici atrakce pro děti - skluzav ..
EKO-akce aneb pomáháme společně
Naše společnost je držitelem normy EMS 14001 (ochrana životního prostředí). Jedním z environmentálních cílů společnosti je podpora kultury v oblasti životního prostředí. A tak jsme v červnu ve spoluprác ..
Účast na Technodays
Od čtvrtka do soboty jsme prezentovali naši firmu na chomutovských Technodays. Jedná se o akci, která má podpořit přísloví "Řemeslo má zlaté dno" a nalákat mladé lidi ke studiu převážně technických oborů. V našich stáncí ..
Jishuken activity 2014
V březnu jsme měli čest hostit setkání firem s názvem Suppplier Jishuken activity 2014. Jednalo se o vyvrcholení celoročního programu společnosti Toyota, jak podpořit vybrané dodavatele v jejich úsi ..
TGCZ Cup 2015
V sobotu se ve Sportovní hale Spořice uskutečnil fotbalový mezifiremní turnaj TGCZ Cup 2015. Dorazilo celkem devět týmů, a to z firem Donaldson Kadaň, Donaldson Klášterec, Parker, Magna, Algotech, BOS Automotive a Toyoda ..
Závazek bezpečnosti
Vysoká úroveň bezpečnosti práce u nás patří mezi priority. S tím souvisí náš nový závazek, a to, že budeme využívat všechny naše společné prostředky k zajištění bezpečného pracovního prostředí. Bezpečnost je odpovědností ..
Gratulujeme!
Profesoři Akasaki a Amano byli oceněni Nobelovou cenou za fyziku pro rok 2014 za vynalezení modrých LED. Více informací v článku: http://www.toyoda-gosei.com/pdf/letter_e.pdf. ..