• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Family Day
Vážení zaměstnanci, ačkoliv se blíží konec prázdnin, zveme vás na akci Rodinný den do Toyody, kde se můžete pobavit se svými nejbližšími a rozloučit se s létem. Jako vždy budou k dispozici atrakce pro děti - skluzav ..
EKO-akce aneb pomáháme společně
Naše společnost je držitelem normy EMS 14001 (ochrana životního prostředí). Jedním z environmentálních cílů společnosti je podpora kultury v oblasti životního prostředí. A tak jsme v červnu ve spoluprác ..
Účast na Technodays
Od čtvrtka do soboty jsme prezentovali naši firmu na chomutovských Technodays. Jedná se o akci, která má podpořit přísloví "Řemeslo má zlaté dno" a nalákat mladé lidi ke studiu převážně technických oborů. V našich stáncí ..
Jishuken activity 2014
V březnu jsme měli čest hostit setkání firem s názvem Suppplier Jishuken activity 2014. Jednalo se o vyvrcholení celoročního programu společnosti Toyota, jak podpořit vybrané dodavatele v jejich úsi ..
TGCZ Cup 2015
V sobotu se ve Sportovní hale Spořice uskutečnil fotbalový mezifiremní turnaj TGCZ Cup 2015. Dorazilo celkem devět týmů, a to z firem Donaldson Kadaň, Donaldson Klášterec, Parker, Magna, Algotech, BOS Automotive a Toyoda ..
Závazek bezpečnosti
Vysoká úroveň bezpečnosti práce u nás patří mezi priority. S tím souvisí náš nový závazek, a to, že budeme využívat všechny naše společné prostředky k zajištění bezpečného pracovního prostředí. Bezpečnost je odpovědností ..
Gratulujeme!
Profesoři Akasaki a Amano byli oceněni Nobelovou cenou za fyziku pro rok 2014 za vynalezení modrých LED. Více informací v článku: http://www.toyoda-gosei.com/pdf/letter_e.pdf. ..
PF 2015
Společnost Toyoda Gosei Czech přeje všem svým zaměstnancům i obchodním partnerům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015. ..
Vynálezci modrých LED oceněni Nobelovou cenou 2014
Isamu Akasaki, Hiroshi Amano a Shuji Nakamura obdrželi 7. 10. 2014 toto významné ocenění za jejich přínos ve vývoji LED technologie sloužící k produkci zdroje bílého světla.Pro firmu Toyoda Gosei se jedná o n ..