• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Účast na Technodays
Od čtvrtka do soboty jsme prezentovali naši firmu na chomutovských Technodays. Jedná se o akci, která má podpořit přísloví "Řemeslo má zlaté dno" a nalákat mladé lidi ke studiu převážně technických oborů. V našich stáncí ..
Jishuken activity 2014
V březnu jsme měli čest hostit setkání firem s názvem Suppplier Jishuken activity 2014. Jednalo se o vyvrcholení celoročního programu společnosti Toyota, jak podpořit vybrané dodavatele v jejich úsi ..
TGCZ Cup 2015
V sobotu se ve Sportovní hale Spořice uskutečnil fotbalový mezifiremní turnaj TGCZ Cup 2015. Dorazilo celkem devět týmů, a to z firem Donaldson Kadaň, Donaldson Klášterec, Parker, Magna, Algotech, BOS Automotive a Toyoda ..
Závazek bezpečnosti
Vysoká úroveň bezpečnosti práce u nás patří mezi priority. S tím souvisí náš nový závazek, a to, že budeme využívat všechny naše společné prostředky k zajištění bezpečného pracovního prostředí. Bezpečnost je odpovědností ..
Gratulujeme!
Profesoři Akasaki a Amano byli oceněni Nobelovou cenou za fyziku pro rok 2014 za vynalezení modrých LED. Více informací v článku: http://www.toyoda-gosei.com/pdf/letter_e.pdf. ..
PF 2015
Společnost Toyoda Gosei Czech přeje všem svým zaměstnancům i obchodním partnerům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015. ..
Vynálezci modrých LED oceněni Nobelovou cenou 2014
Isamu Akasaki, Hiroshi Amano a Shuji Nakamura obdrželi 7. 10. 2014 toto významné ocenění za jejich přínos ve vývoji LED technologie sloužící k produkci zdroje bílého světla.Pro firmu Toyoda Gosei se jedná o n ..
Zaměstnáváme více jak 1000 lidí!
Naše firma se rozrůstá a tím se zvyšuje také počet našich zaměstnanců. V roce 2001, kdy naše firma vznikla, nás bylo pouze několik desítek, poté se postavily výrobní haly a začali jsme se rozrůstat. Na přelomu let 2006 a ..
Školicí středisko
Kvalita je u nás na prvním místě, a proto přistupujeme odpovědně k zaškolování nových zaměstnanců. Na hale TG2 jsme vybudovali tréninkové středisko, kde je příchozím operátorům k dispozici 16 tréninkovýc ..