• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

TGCZ a průmysl 4.0
Na průmyslovou revoluci se TGCZ připravuje různými způsoby. Zaměstnanci si mohli všimnout, že na hale TG2 nově využíváme automatický zásobovací vozík AGV. Ten se pohybuje po trase pomocí magnetického proužku a autom ..
Toyoda na výstavě Auto Shanghai 2019
Toyoda Gosei bude vystavovat na 18. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu (Auto Shanghai 2019), která se bude konat v kongresovém centru v Šanghaji 16.-25. dubna. Toyoda Gosei představí produkty přizpůsobené z ..
e-Rubber byla představena na výstavě Sports Busine
Toyoda Gosei poprvé představila na výstavě Sports Business Expo v Tokiu příští generaci gumy nazvané e-Rubber. Jedná se o nový materiál, který funguje na bázi elektřiny a mechanické síly. Tato výstava zaměřená na sportov ..
Podpora kultury v Kadani i v roce 2019
Tak jako v minulém roce jsme se rozhodli podpořit kulturní dění v Kadani. Společně se tedy můžeme setkat na těchto akcích:22. června 2019                      & ..
Věděli jste, že...
V dubnu 1936 byl dokončen první osobní automobil značky Toyoda, Model AA.  Tento model měl celoocelovou karoserii a jeho motor byl umístěn nad přední nápravou vozidla, čímž zajistil prostorný interiér. Prodejní cena ..
Podpora kultury v Klášterci nad Ohří i v roce 2019
Již čtvrtým rokem jsme se rozhodli podpořit kláštereckou kulturu a stali jsme se partnerem kláštereckého zámku, který je hlavním pořadatelem významných kulturních akcí v Klášterci nad Ohří, např. Reprezentačního plesu mě ..
Přidejte se do silného týmu
Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Chcete nahlédnout do firemní kultury? Tak mrkněte na přiložený spot, který jsme pro vás natočili. ..
Novoroční přání
Vážení zaměstnanci a příznivci společnosti,děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku vám přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, mnoho osobních i pracovních úspěchů.Vaše Toyoda  ..
Family Day 15.9.2018
Tak jako v předchozích letech i letos jsme pro vás připravili den plný zábavy - Family Day, který proběhl v sobotu 15.9.2018.Pro naše zaměstnance a jejich rodiny byly připraveny prohlídky haly TG2 a nově postavené haly T ..