• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

TG CUP 2018
Na konci března 2018 proběhl již 7. ročník turnaje sálové kopané TG CUP, který se konal ve sportovní hale ve Spořicích. Stejně jako v předchozích letech jsme i letos pozvali okolní společnosti. Naše pozvání přijali zástu ..
Zahájení 3. vlny kroužků kvality
Stejně jako v loňském roce, tak i v tomto roce přišla řada na QCC - kroužky kvality.Letos se přihlásilo 7 týmů a všichni stojí před nelehkým úkolem a to dosáhnout cíle pomocí týmové spolupráce napříč všemi oddělením ..
Odměňujeme naše zaměstnance
TGCZ expanduje a myslí na budoucnost, která může být zajištěna pouze s kvalitním a stabilním týmem zaměstnanců. Jsme si vědomi, že kvalitně odváděná práce není samozřejmostí a proto jsme se rozhodli našim zaměst ..
Zkušební provoz na hale TG4
Na konci minulého roku, přesně 14. prosince 2017, proběhlo místní šetření se Stavebním úřadem k povolení zkušebního provozu na hale TG4. Podařilo se nám získat souhlasná stanoviska dotčených orgánů státní správy k pov ..
Rozloučení
V loňském roce na jaře náhle zemřel ve věku 75 let Ing. arch. Petr Svoboda z firmy KMS Architects. Byl hlavním inženýrem projektu a pracoval jako subdodavatel pro společnost TAKENAKA. Jeho firma zajišťovala veške ..
Vánoční sbírka pro Armádu spásy
V měsíci listopadu měli všichni naši zaměstnanci možnost zúčastnit se vánoční sbírky pro Armádu spásy. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří přispěli ať už menším nebo větším příspěvkem, kterých se sešlo velké množs ..
Mikulášská besídka
Díky úspěchu Mikulášské besídky v minulých letech bylo velmi snadným rozhodnutím uspořádat tuto akci pro děti našich zaměstnanců i v letošním roce. Jediným rozdílem bylo místo konání, které se přesunulo z&nb ..
Podzimní slavnost AKIMATSURI 2017
Včera, dne 15. 10. 2017, proběhla v Praze na Kotlářce Podzimní slavnost AKIMACURI 2017. Všem zúčastněným děkujeme za přítomnost a doufáme, že si akci náležitě užili. Pokud jste se na akci nedostavili, můžete si v naší fo ..
AKIMATSURI 2017 pozvánka
Máte zájem zažít Japonsko na vlastní oči a kůži? Shlédnout ukázky umění v podání českých přátel? Anebo ochutnat japonskou kuchyni?Pokud ano, přijďte se podívat na podzimní slavnost AKIMATSURI 2017 ve spolupráci s Česko-j ..