• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Tisková zpráva související s virovým onemocněním C
Tisková zpráva   Vyjádření společnosti Toyoda Gosei Czech, s.r.o. k situaci související s rozšířením virového onemocnění COVID-19   Rozšíření virového onemocnění COVID-19, se kterým aktu ..
Toyoda slaví 19. narozeniny
Milá Toyodo,ke včerejším narozeninám Ti přejeme plno úspěchů do dalších let ;) Zároveň chceme poděkovat všem zaměstnancům za skvělé výsledky a úsilí, které do firmy vkládáte.Děkujeme, jste skvělí! :) ..
Mikulášská besídka 2019
I tento rok k nám zavítal Mikuláš, Anděl a Čert a připravili si pro dětičky našich zaměstnanců krásný nedělní program. Sešlo se u nás kolem dvou stovek dětských úsměvů, svými písničkami a malovánkami si vysloužily i plné ..
Z praktikantů noví zaměstnanci
V TGCZ se každým rokem těšíme na období konce školního roku. Ptáte se proč? Protože máme možnost potkat nové talenty mezi studenty, kterým dáváme možnost vyzkoušet si první pracovní příležitost. Kromě dl ..
Úspěšné dokončení elektro vzdělání
Několik našich zaměstnanců využilo naši nabídku a možnost dálkového studia elektro oboru. Během tohoto školního roku dojížděli na teoretickou i praktickou výuku do Prahy, následně je čekaly písemné, teoretické a praktick ..
Jaro ve znamení sportu
Letošní jaro u nás bylo ve znamení sportu. Naši zaměstnanci se účastnili rovnou několika sportovních akcí pod záštitou TGCZ. První akce Predator RUN, do které se zapojily naše barvy, se konala o velikonočním víkendu v& ..
TGCZ a průmysl 4.0
Na průmyslovou revoluci se TGCZ připravuje různými způsoby. Zaměstnanci si mohli všimnout, že na hale TG2 nově využíváme automatický zásobovací vozík AGV. Ten se pohybuje po trase pomocí magnetického proužku a autom ..
Toyoda na výstavě Auto Shanghai 2019
Toyoda Gosei bude vystavovat na 18. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu (Auto Shanghai 2019), která se bude konat v kongresovém centru v Šanghaji 16.-25. dubna. Toyoda Gosei představí produkty přizpůsobené z ..
e-Rubber byla představena na výstavě Sports Busine
Toyoda Gosei poprvé představila na výstavě Sports Business Expo v Tokiu příští generaci gumy nazvané e-Rubber. Jedná se o nový materiál, který funguje na bázi elektřiny a mechanické síly. Tato výstava zaměřená na sportov ..