• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Vynálezci modrých LED oceněni Nobelovou cenou 2014
Isamu Akasaki, Hiroshi Amano a Shuji Nakamura obdrželi 7. 10. 2014 toto významné ocenění za jejich přínos ve vývoji LED technologie sloužící k produkci zdroje bílého světla.Pro firmu Toyoda Gosei se jedná o n ..
Zaměstnáváme více jak 1000 lidí!
Naše firma se rozrůstá a tím se zvyšuje také počet našich zaměstnanců. V roce 2001, kdy naše firma vznikla, nás bylo pouze několik desítek, poté se postavily výrobní haly a začali jsme se rozrůstat. Na přelomu let 2006 a ..
Školicí středisko
Kvalita je u nás na prvním místě, a proto přistupujeme odpovědně k zaškolování nových zaměstnanců. Na hale TG2 jsme vybudovali tréninkové středisko, kde je příchozím operátorům k dispozici 16 tréninkovýc ..
Nové webové stránky
Vítejte na našich nových stránkách! Jsou přehlednější a obsahují více informací, než ty předchozí. Nabízejí informace nejen o naší firmě, o našich produktech, ale také informují o propracovaném systému vzdělávání ..
Den otevřených dveří a Dětský den
V sobotu jsme pro naše zaměstnance a jejich rodiny uspořádali Den otevřených dveří spojený s Dnem dětí. Počasí se nám vydařilo a mohli jsme si naplno užít malování na obličej, skákání v pytli, jízdu na čtyřkolkách, ..
Hledáme nové zaměstnance
Dovolte nám oznámit, že navýšení výroby je nyní pro nás velkou prioritou. Abychom dokázali naplnit tyto požadavky, nabíráme nové zaměstnance, jako jsou operátoři výrobních linek, zásobovači a skladníci. Dále hledá ..
Výstavba u haly 3
V současné době probíhá rozšíření haly TG3 a to především z důvodu očekávaného nárůstu výroby v naší společnosti, jež je očekávána od poloviny roku 2014.Druhotním efektem výstavby je uvolnění dlouho zaskladněné části par ..
Implementace nových systémů
Již od začátku roku 2014 v naší společnosti Toyoda Gosei Czech probíhá několik zásadních změn týkajících se personálního, mzdového a výrobního systému.V současné době probíhá spuštění nového softwaru pro zpracování dochá ..