• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Nové webové stránky
Vítejte na našich nových stránkách! Jsou přehlednější a obsahují více informací, než ty předchozí. Nabízejí informace nejen o naší firmě, o našich produktech, ale také informují o propracovaném systému vzdělávání ..
Den otevřených dveří a Dětský den
V sobotu jsme pro naše zaměstnance a jejich rodiny uspořádali Den otevřených dveří spojený s Dnem dětí. Počasí se nám vydařilo a mohli jsme si naplno užít malování na obličej, skákání v pytli, jízdu na čtyřkolkách, ..
Hledáme nové zaměstnance
Dovolte nám oznámit, že navýšení výroby je nyní pro nás velkou prioritou. Abychom dokázali naplnit tyto požadavky, nabíráme nové zaměstnance, jako jsou operátoři výrobních linek, zásobovači a skladníci. Dále hledá ..
Výstavba u haly 3
V současné době probíhá rozšíření haly TG3 a to především z důvodu očekávaného nárůstu výroby v naší společnosti, jež je očekávána od poloviny roku 2014.Druhotním efektem výstavby je uvolnění dlouho zaskladněné části par ..
Implementace nových systémů
Již od začátku roku 2014 v naší společnosti Toyoda Gosei Czech probíhá několik zásadních změn týkajících se personálního, mzdového a výrobního systému.V současné době probíhá spuštění nového softwaru pro zpracování dochá ..