• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Novinky

Pracujeme na novém projektu
V červenci jsme zahájili sériovou výrobu dílů do nového modelu Yaris. Nový model jsme nechali přivézt k nám do firmy, aby si mohli zaměstnanci prohlédnout design nového vozu a zároveň se podívat, jak se v autě „vyjímají ..
TG vyvinula nový typ UV LED světelných modulů
TG usiluje o počáteční komercializaci „UV LED světelných modulů“. Jedná se o LED s vysokou přidanou hodnotou, které vyvíjíme od roku 2017. Tento nový typ světla díky svému ultrafialovému LED záření   ničí genetickou ..
I tento rok k nám zavítali praktikanti
I přes složitější situaci kvůli všem možným opatřením se nám povedlo jako každý jiný rok najít prostor pro několik praktikantů ze Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Chomutov. Doufáme, že si od nás odnesl ..
Tisková zpráva související s virovým onemocněním C
Tisková zpráva   Vyjádření společnosti Toyoda Gosei Czech, s.r.o. k situaci související s rozšířením virového onemocnění COVID-19   Rozšíření virového onemocnění COVID-19, se kterým aktu ..
Toyoda slaví 19. narozeniny
Milá Toyodo,ke včerejším narozeninám Ti přejeme plno úspěchů do dalších let ;) Zároveň chceme poděkovat všem zaměstnancům za skvělé výsledky a úsilí, které do firmy vkládáte.Děkujeme, jste skvělí! :) ..
Mikulášská besídka 2019
I tento rok k nám zavítal Mikuláš, Anděl a Čert a připravili si pro dětičky našich zaměstnanců krásný nedělní program. Sešlo se u nás kolem dvou stovek dětských úsměvů, svými písničkami a malovánkami si vysloužily i plné ..
Z praktikantů noví zaměstnanci
V TGCZ se každým rokem těšíme na období konce školního roku. Ptáte se proč? Protože máme možnost potkat nové talenty mezi studenty, kterým dáváme možnost vyzkoušet si první pracovní příležitost. Kromě dl ..
Úspěšné dokončení elektro vzdělání
Několik našich zaměstnanců využilo naši nabídku a možnost dálkového studia elektro oboru. Během tohoto školního roku dojížděli na teoretickou i praktickou výuku do Prahy, následně je čekaly písemné, teoretické a praktick ..
Jaro ve znamení sportu
Letošní jaro u nás bylo ve znamení sportu. Naši zaměstnanci se účastnili rovnou několika sportovních akcí pod záštitou TGCZ. První akce Predator RUN, do které se zapojily naše barvy, se konala o velikonočním víkendu v& ..