• Průmyslová 2, 431 51
    Klášterec nad Ohří
  • +420 477 101 111
    toyodaweb@tgcz.cz


Naše příběhy

Naše příběhy

Bára
23 let, Údlice
Účetní
Absolvent OA A SOŠZE Žatec
V TGCZ Od Května 2015
I s téměř nulovou praxí mi Toyoda dala skvělý start do pracovního života. Za dva roky zde jsem dosáhla velkého osobního růstu a našla sama sebe.
Ondra
26 let, Chomutov
Group Leader Oddělení Kvality A Projektového Řízení
Absolvent VOŠ Chomutov
V TGCZ Od Srpna 2014
Společnost Toyoda Gosei mi v podstatě otevřela obzor. Nejen, že se mi dostalo jedinečné příležitosti nahlédnout do prostředí automobilového průmyslu, ale také jsem za poslední 3 roky navštívil více než 10 zemí světa, čímž jsem samozřejmě získal obrovské zkušenosti v automotive, a zároveň nahlédl do kultur cizích států. Dále je tu skvělý kolektiv, který v podstatě vytváří přátelské a příjemné prostředí, což má pak pozitivní dopad na řešení a plnění denních úkolů.
Jarda
27 let, Kadaň
Inženýr Kvality
Absolvent UJEP, Obor Geografie
V TGCZ Od Března 2017
Aby mohl člověk pracovat v oboru Quality control musí být odolný vůči stresu, mít vůli se tento složitý obor naučit a hlavně musí být schopný komunikovat se zákazníkem, který je zahraniční.
Radka
25 let, Jirkov
Referent Bezpečnosti Práce
SŠ AGT Chomutov, Obor Veřejnosprávní Činnost
V TGCZ Od Února 2016
Na TGCZ se mi líbí především její dynamičnost – firma se neustále vyvíjí a stereotyp zde budete hledat jen těžko. Dalším neméně důležitým bodem je výborný kolektiv. A pokud se najdete v práci, která vás opravdu baví, je z toho kombinace pro ideální zaměstnání.