Jaro ve znamení sportu

obrázek

Letošní jaro u nás bylo ve znamení sportu. Naši zaměstnanci se účastnili rovnou několika sportovních akcí pod záštitou TGCZ. První akce Predator RUN, do které se zapojily naše barvy, se konala o velikonočním víkendu v Plzni. Trať vedla skrz historické centrum města, měřila 8 km a měla 23 překážek. TG Running Team se umístil na 10tém místě ze 135 týmů a první 3 časy jednotlivců se celkově umístily v první stovce z celkového počtu 1500 závodníků. Predator RUN je jednodušší verze Predator závodů. Jedná se o vstupní závod, kde si vyzkoušíte, co to vlastně jsou ty překážkové závody. Na Predator RUNu se setkáte s těmi jednoduššími překážkami, jsou koncipovány tak, aby byly zvládnutelné a abyste si závod mohli užít hlavně jako zábavu.

V dubnu nezahálela ani naše TGCZ fotbalová liga, hráči stihli již během tohoto měsíce odehrát první čtyři kola soutěže. Do ligy se mimo jiné zapojují i týmy složené z kolegů nepálské a vietnamské národnosti.

Další pravidelnou aktivitou, kterou pořádáme, je každoroční turnaj v badmintonu. Tento rok se konal první květnový víkend a zapojit se mohli nejen zaměstnanci, ale také jejich rodinní příslušníci. Stejně jak v předchozích dvou ročnících i v tom letošním třetím se hráči utkávali jak ve dvouhrách, tak ve čtyřhrách. Ve dvouhrách se utkalo celkem třináct jednotlivců, když si mezi dvanáct mužů troufla jedna žena. Ve čtyřhrách soupeřilo osm párů. Někteří se zapojili souběžně do obou kategorií, takže se celkem turnaje zúčastnilo dvacet tři jednotlivců.

V polovině května se naši zaměstnanci účastnili také Mattoni ½ maratonu v Karlových Varech. Tento rok jsme pod hlavičkou TGCZ registrovali na štafetový závod celkem 9 týmů, které nás skvěle reprezentovaly. V TOP10 se umístily 3 skupiny– tým z divize WS obdržel krásnou bronzovou medaili, tým Himalayans z Nepálu vybojoval skvělé čtvrté místo a tým z engineeringu WS obsadil desáté místo.

 

Galerie k novince

Obrázek Obrázek Obrázek
  • 01.07.2019 10:50

 

Zpět na přehled novinek