Volná pracovní pozice - PŘEKLADATEL/KA S JAPONŠTINOU / ASISTENT/KA

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Tlumočení výrobních meetingů
  • Překlady dokumentů - kombinace jazyků (japonština, angličtina, čeština)
  • administrativní podpora vedení společnosti
  • Organizace schůzek, návštěv
  • Příprava podkladů pro jednání (reporty, prezentace)
  • Účast na jednáních vedení, zápisy z porad

Předpoklady

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikativní znalost japonského jazyka (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Loajálnost, diskrétnost, pečlivost
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční bonus
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontaktní informace

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: prace@tgcz.cz

Jana Milkovičová
737 279 373

Upraveno: 12.06.2019 09:43