Volná pracovní pozice - INŽENÝR KVALITY S AJ

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Analýza a nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování
  • Příprava PPAP dokumentace pro zákazníky, schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
  • Přímá komunikace se zákazníky, s interním týmem
  • Spolupráce na auditech dodavatelů, příprava zákaznických auditů
  • Implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby

Předpoklady

  • Zkušenosti s jednáním s dodavateli a zákazníky
  • Zkušenosti na oddělení kvality ve výrobní společnosti výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz (ochota cestovat)

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Další vzdělávání

Kontaktní informace

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová
737 279 373

Upraveno: 04.06.2019 12:54