Volná pracovní pozice - ZÁMEČNÍK

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • broušení (ostření) střižných nástrojů pro proces výroby těsnění
  • výroba náhradních dílů pro výrobní nástroje
  • výroba pomocných zařízení, nástrojů, pomůcek
  • příprava dat pro výrobu (broušení, ostření)
  • nastavení, seřízení a údržba stroje, příprava materiálu pro výrobu (broušení, ostření)
  • inventarizace skladu materiálu a obráběcích nástrojů

Předpoklady

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského směru
  • praxe na pozici zámečník min. 2 roky
  • základní znalost MS office
  • schopnost číst v technických výkresech
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • pružná pracovní doba

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová

737 279 373

Upraveno: 08.04.2019 15:03