Volná pracovní pozice - CONTROLLER

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Sestavení rozpočtů a strategických plánů
  • Monitoring plnění rozpočtů, vyhodnocování a predikce vývoje společnosti
  • Sestavení a vyhodnocení profitabilit projektů a produktových skupin
  • Reporting managementu společnosti
  • Reporting a komunikace s centrálou společnosti
  • Pravidelná kontrola finančních ukazatelů
  • Podpora a úzká spolupráce s managementem a ostatními odděleními společnosti
  • Optimalizace interních procesů

Předpoklady

  • Středoškolské a vyšší vzdělání ekonomického směru, základní znalost účetnictví
  • Orientace v oblasti controllingu
  • Znalost MS Excel (kontingenční tabulky, práce s rozsáhlými datovými soubory)
  • Znalost angličtiny (komunikace s japonským managementem, atd.)
  • Strukturované a analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědný a aktivní přístup k řešeným problémům, samostatnost a orientace na výsledek
  • Všestrannost a pružnost v nových situacích, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních znalostí a zkušeností
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dny dovolené navíc
  • Roční bonus
  • Dotované stravování
  • Firemní a sportovní akce
  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontaktní informace

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na emailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová
737 279 373

Upraveno: 01.04.2019 09:53