Volná pracovní pozice - IT SPECIALISTA

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • technické nastavení a správa řešení používaných v TGCZ včetně infrastruktury
  • audit koncových zařízení a prvků infrastruktury (automatizovaný sběr dat pomocí auditního SW, manuální zjištění nastavení)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti a řešení jejich IT požadavků
  • zodpovědnost za efektivní hospodaření a výkonnost ve svěřené oblasti IT
  • spolupráce na projektech a vedení projektu v infrastrukturní oblasti

Předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT - výhodou
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • základní znalost počítačových sítí
  • základní znalost nastavení operačních systémů
  • samostatnost, pečlivost, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • roční bonus
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • pružná pracovní doba

Kontaktní informace

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová
737 279 373

Upraveno: 03.01.2019 08:56