Volná pracovní pozice - PROJECT ENGINEER

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • příprava plánu projektu, reportování nadřízeným, vedení společnosti i zákazníkům, odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby
  • přímá komunikace se zákazníky, interním týmem
  • spolupráce na auditech dodavatelů, příprava zákaznických auditů
  • objednávání a kontrola trialových dílů
  • implementace a údržba požadavků ISO/TS 16949 do procesů výroby

Předpoklady

  • min. SŠ, praxe v automotive výhodou, praxe v řízení projektů nebo kontrole kvality výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem a písmem
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost norem ISO/TS 16949
  • znalost MS Office (Excel, Project, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ (ochota cestovat)
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • Prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci
  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Roční bonus
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky

Kontaktní informace

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová
737 279 373

Upraveno: 17.12.2018 08:29