Volná pracovní pozice - Customer Service

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Příjem požadavků zákazníka, objednávek
  • E-mailová, telefonická komunikace jako styčná osoba za TGCZ směrem k zákazníkovi
  • Interní komunikace a předávání informací ostatním oddělením
  • Vyřizování logistických reklamací

Předpoklady

  • Německý jazyk - pokročilá znalost
  • Anglický jazyk výhodou
  • Praxe na pozici Customer service
  • Praxe v automotive výhodou
  • Vynikající znalost práce na PC (Excel, Powerpoint)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • Práce v sehraném a dobře naladěném týmu
  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Další vzdělávání
  • Čtvrtletní bonusy
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba

Kontaktní informace

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete prosím strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: prace@tgcz.cz.

Jana Milkovičová
+420 737 279 373

Upraveno: 22.11.2018 15:26