Volná pracovní pozice - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Příjem požadavků zákazníka, objednávek, změnových stavů
  • E-mailová, telefonická komunikace jako styčná osoba za TGCZ směrem k zákazníkovi
  • Plánování výroby – kontrola dat v plánu expedice, naplánování výroby pro určené výrobní linky
  • Plánování nákupu zásob na základě přijatých objednávek
  • Vystavování objednávek v souladu s vnitřními postupy, výrobním plánem, požadavků zákazníka
  • Řízení a kontrola dodávek
  • Zodpovědnost za systém kanbanových karet
  • Řízení bezpečnostních zásob
  • Reporting vedení společnosti o toku materiálu

Předpoklady

  • Zkušenosti s plánováním výroby, zákaznickým servisem, nákupem
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka, znalost AJ výhodou
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Další vzdělávání

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis.

Nikola Strnadová

+420 736 525 726

prace@tgcz.cz

Upraveno: 08.11.2018 09:14