Volná pracovní pozice - MISTR ÚDRŽBY

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Vedení skupiny pracovníků
  • Kapacitní plánování údržby, plánování denní práce pro podřízené, tvorba pracovních příkazů v systému ERP –JDE
  • Management náhradních dílů - plánování nákupu ND a spotřebního materiálu pro potřeby údržby, dodržování rozpočtu
  • Plánování preventivní údržby strojů a nástrojů
  • Úzká spolupráce s oddělením Engineeringu
  • Optimalizace postupů oprav a údržeb, podávání návrhů na efektivnější provádění údržby

Předpoklady

  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Vzdělání technického směru
  • Zaměření na cíle a výkon
  • Výhodou znalost nástrojů štíhlé výroby – 5S, TPM, TPS

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Další vzdělávání

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis.

Nikola Strnadová

+420 736 525 726

prace@tgcz.cz

Upraveno: 26.10.2018 14:07