Volná pracovní pozice - INŽENÝR KVALITY s AJ

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Analýza a nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování
  • Příprava PPAP dokumentace pro zákazníky, schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
  • Přímá komunikace se zákazníky, s interním týmem
  • Spolupráce na auditech dodavatelů, příprava zákaznických auditů
  • Implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby
  • Předpoklady

    • Znalost materiálu - konkrétně kůže - výhodou
    • Zkušenosti s jednáním s dodavateli a zákazníky
    • Alespoň základní znalost anglického jazyka
    • Znalost MS Office
    • Řidičský průkaz (ochota cestovat)

    Nabízíme

    • Práci ve skvěle fungujícím týmu
    • Dotované závodní stravování
    • Čtvrtletní bonusy
    • Dny dovolené navíc
    • Odměny za odpracované roky
    • Firemní akce
    • Pružná pracovní doba
    • Další vzdělávání

    Kontaktní informace

    Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis.

    Jana Milkovičová

    +420 737 279 373
    prace@tgcz.cz

    Upraveno: 09.10.2018 15:14