Volná pracovní pozice - PERSONALISTA

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Nábor nových zaměstnanců (inzerce, propagace na sociálních sítích, plánování a vedení pohovorů, výběr kandidátů, aktivní vyhledávání kandidátů, spolupráce s personálními agenturami, zajištění nástupu nového zaměstnance)
  • Spolupráce se středními a vysokými školami (odborné praxe, absolventi)
  • Reporting
  • Spolupodílení se na organizaci firemních akcí

Předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání (se zaměřením na personalistiku výhodou)
  • Praxe v oblasti náboru zaměstnanců
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost PC (MS Office, PowerPoint)

Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky do kafeterie

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis.

Nikola Strnadová

+420 736 525 726
prace@tgcz.cz

Upraveno: 09.05.2018 16:20