Volná pracovní pozice - METROLOG – TESTOVACÍ TECHNIK

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • provádí kontroly v oblasti metrologie, kontrolní měření produktů a běžnou kontrolu a řízení kalibrací
  • denně spolupracuje s oddělením kvality, údržby a výroby
  • provádí 3D měření podle výkresové dokumentace
  • provádí statické kontroly, destruktivní a nedestruktivní zkoušky
  • řídí interní a externí kalibrace
  • provádění zkoušek v laboratořích
  • vyhodnocování testů a reporting

Předpoklady

  • min. SŠ technického směru
  • praxe v oboru metrologie
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost destruktivních a nedestruktivních zkoušek
  • uživatelská znalost PC
  • pečlivost, zodpovědnost
  • komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • čtvrtletní bonusy
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • firemní akce
  • pružná pracovní doba

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis.

Nikola Strnadová

+420 736 525 726
prace@tgcz.cz

Upraveno: 04.05.2018 12:49