Volná pracovní pozice - LED Project Support

Zajímat se o nabízenou pozici

Popis pozice

  • Zajištění objednávek stávajících a potenciálních zákazníků - dohled nad dodávkami zákazníkům (stav nákupu, logistiky, implementace, fakturace)
  • Osobní i telefonické jednání se stávajícími i novými zákazníky
  • Péče o zákazníky a rozvoj vztahů se stávajícími i novými zákazníky
  • Podpora prodejního procesu (prezentace produktů zákazníkům, dohled nad testovacími instalacemi)
  • Analýza trhu (zákazníci, konkurence, technologie, trendy)
  • Zpracování detailních podkladů pro zákazníky (kalkulace, nabídky)
  • Procesování reklamací od zákazníků
  • Inventura skladů

Předpoklady

  • SŠ / VŠ (technického nebo ekonomického zaměření)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Otevřená komunikace a organizovanost
  • Znalost oblastí skladu, nákupu a/nebo prodeje
  • Zkušenosti z oblasti LED technologií a/nebo osvětlovací techniky výhodou (prodej, nákup, implementace, vývoj ...)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Mimořádné bonusy 4x ročně
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba

Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete strukturovaný životopis na níže uvedené kontakty.

Nikola Strnadová

prace@tgcz.cz

+420 736 525 726

Upraveno: 26.07.2017 15:46